Czym są karty Arofatem?

Karty Arofatem to dwie talie kart. Są wybrane spośród tysięcy zdjęć, dwóch zdolnych, polskich fotografów.To obrazy wykonane z pasją, nie ma tu żadnych zdjęć stockowych. Obrazy przedstawiają normalne życie, w nietuzinkowym ujęciu. Talia składa się z kart matowych, autorstwa Michała Czarneckiego, których sceny rozgrywają się najczęściej w mieście i talii błyszczącej, autorstwa Roberta Werbanowa, które obrazują najczęściej pejzaże polskiej wsi. Dzięki takiemu ujęciu karty są autentyczne i głębokie dla rodowitego odbiorcy. Dodatkowo zawierają nakładkę, pozwalającą zobaczyć obraz w dwojaki sposób, oraz plik wizytówek ze słowami.

Czym wyróżniają się te karty?

Czarno-białe przedstawienie obrazu nie narzuca interpretacji. Klient w procesie może sam nadać historii koloryt. Nakładka pozwala bawić się obrazem i odkrywać go po kawałku. Klient zauważa to co do tej pory nie było dla niego oczywiste. Inspirujące historie zawarte w tej książce i dodatkowe słowa, pozwalają spojrzeć z innej perspektywy. Duży format umożliwia zarówno wnikliwą pracę z klientem indywidualnym, jak i wygodną pracę na sali szkoleniowej z większą grupą. Dwie talie o różnej dynamice, dają harmonijny wgląd.

Gdzie pracuje się Arofatem?

Karty Arofatem, są przeznaczone zarówno do indywidualnych sesji coachingowych, jak i pracy na sali szkoleniowej.

Skład zestawu

Talia matowa – 20 kart
Talia błyszcząca – 20 kart
Nakładka do fotografii
Mała talia kart ze słowami – 12 kart

Opracowanie merytoryczne – wprowadzenie do pracy z metaforą obrazu – 3 scenariusze pracy indywidualnej (w tym inspiracja do pracy metodą clean coachingu) – 3 scenariusze pracy zespołowej – opowiadania nawiązujące do słów z małej talii.

Cena 450 zł brutto